Bendrastatybiniai darbai

Bendrastatybiniai darbai yra pagrindinė ir svarbiausia statybų veikla, lemianti viso statinio sėkmę ir ilgaamžiškumą. Jie apima platų paslaugų spektrą, pradedant nuo žemės tvarkymo darbų iki pastatų išorės bei vidaus apdailos. Šie darbai atliekami tiek statant naujus pastatus, tiek ir renovuojant senus objektus.

Kokius bendrastatybinius darbus atliekame?

Mūsų komanda atlieka statybos, remonto, pertvarkymo, rekonstrukcijos ar kitus bendrastatybinius darbus gyvenamuosiuose namuose, administraciniuose, gamybiniuose, žemės ar visuomeninės paskirties objektuose. Bendrastatybinius darbus, kaip ir visus statybos darbus, galima skirstyti į kelias pagrindines grupes.

 • Sklypo paruošimas
  Sklypo paruošimas yra tiek pirmasis, tiek ir paskutinis žingsnis, statant naują nekilnojamo turto projektą. Žemės tvarkymo darbai dar prieš statybas apima sklypo lyginimą, reljefo formavimą. Vėliau, jau esant pastatui, vejos įrengimą, kraštovaizdžio formavimą ir kitus reljefo darbus.
 • Statybos darbai
  Tinkamai paruošus sklypą, prasideda statybos ir montavimo darbai – šiai grupei priklauso visas statybos procesas nuo komunikacijų atvedimo, pamatų liejimo, betonavimo, sienų mūrijimo iki stogo dengimo, langų montavimo ir daugybės kitų.
 • Šiltinimo darbai
  Namukui ar kitam pastatui išdygus, prasideda pastato šiltinimo darbai, kurie užtikrina pastato šilumos izoliaciją, kuri yra esminis veiksnys, užtikrinantis namo energijos naudingumą ir komfortą. Į šią grupę įeina įvairios šiltinimo medžiagos ir technologijos, skirtos grindų, sienų, perdangų ir stogų izoliacijai.
 • Apdailos darbai
  Liko smagiausia, tačiau ne visada lengviausia dalis – išorės ir vidaus apdailos darbai, užtikrinantys estetinę pastato išvaizdą. Šiuos darbus sudaro išorės fasado darbai (tinkavimas, klinkerio klijavimas, dailylenčių montavimas, plokščių, panelių įrengimas) ir vidaus darbai – grindų, sienų, lubų apdaila, dažymas, plytelių klijavimas ir kita apdaila, kurios tikslas – sukurti jaukią aplinką gyvenimui.

Žinoma, čia aptarėme tik pagrindinius statybos etapus – bendrastatybiniai darbai apima ir kitas veiklas, tokiu kaip vandentiekio, nuotekų ir lietaus nuvedimo sistemų montavimas, gerbūvio tvarkymas, tvorų įrengimas ir daug kitų darbų.

pamatu liejimas
bendrastatybiniai darbai
namo siltinimas
klinkerio fasadas

Sėkminga projekto vykdymo priežiūra – mūsų rankose

Projekto vykdymo priežiūra yra procesas, kurio metu stebimas ir vertinama projekto eiga, siekiant užtikrinti, kad jis būtų vykdomas pagal planą, laikantis numatytų tikslų, sąnaudų, laiko ir kokybės standartų. Šis procesas leidžia identifikuoti bet kokias problemas arba nukrypimus nuo numatytų rezultatų ir imtis korekcinės veiklos, jei to reikia.

Būtent projekto vykdymo priežiūra yra svarbi proceso dalis, užtikrinanti projekto sėkmę ir efektyvumą viso jo vykdymo laikotarpiu. Visi bendrastatybiniai darbai, kuriuos atliekame, vykdomi tiksliai laikantis sutartų terminų, atsižvelgiant į įstatymus bei užtikrinant sėkmingą statybų veiklą.

 • Visiems bendrastatybiniams darbams, pagal Lietuvoje galiojančius statybos įstatymus, suteikiame garantijas.
 • Bendraujame ir bendradarbiaujame su klientais, siekdami informuotumo bei pasitikėjimo.
 • Mūsų teikiamų paslaugų diapazonas labai platus – nuo smulkių iki didelio masto statybos darbų.

Bendrastatybinių darbų kaina

Bendrastatybinių darbų kaina priklauso nuo nemažai aspektų – projekto apimties, medžiagų, iš kurių norite statyti, jų kiekis, statybos, net interjero sprendimų. Tik išsiaiškinus klientų poreikius, būsimų darbų apimtis ir kitus svarbius niuansus, galima apskaičiuoti tikslią projekto kainą.

UAB Titana savo klientams siūlo visą bendrastatybinių paslaugų paketą iš vienų rankų, tiek statant naują pastatą, tiek ir renovuojant seną. Darbe naudojame tik kokybiškas statybines žaliavas bei moderniausią techniką, mūsų komandą sudaro aukščiausios kvalifikacijos meistrai, kurie savo darbu užtikrina aukščiausią teikiamų statybos paslaugų kokybę. Džiaugiamės, galėdami klientams pasiūlyti ir įgyvendinti patvarumą garantuojančius, ilgaamžius bendrastatybinių darbų sprendimus nuo darbų pradžios iki pabaigos.

DUK apie bendrastatybinius darbus

Bendrastatybiniai darbai apima platų paslaugų spektrą, nuo žemės tvarkymo iki pastatų vidaus ir išorės apdailos.

Pagrindiniai bendrastatybiniai darbai yra sklypo paruošimas, statybos darbai, šiltinimo darbai, apdailos darbai ir kt.

Bendrastatybinių darbų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant projekto apimtį, medžiagas ir naudojamus sprendimus.

Parašykite mums

Scroll to Top